Oudstrijderslaan 17, 9600 Renaix
Oudstrijderslaan 17 - 9600 Renaix - De hoeve Pessemier is een zeer uitzonderlijk stijlvol project in onze stad dat rust en kracht uitstraalt op amper 2 min wandelen van de grote markt. Een luxueus en hedendaags woonerf genoemd de Hoeve Pessemier. Charmante, duurzame en gezellige woningen met veel karakter en met fantastische buren die allemaal zorg dragen voor hun woonerf. Veiligheid en properheid komen op de eerste plaats. De woningen zijn volledig afgewerkt inclusief tuin en schilderwerken. U hoeft enkel nog uw meubels te verhuizen.Half open bebouwing met toegang aan de zijkant om naar tuin en tuinhuis te gaan. 4 slaapkamers, een bureel of dressing op 168 m² bewoonbare oppervlakte. Onze prijzen zijn exclusief btw en registratie kosten. Je kan niet anders dan ervan te houden ! Kom zeker een bezoek brengen. Wij maken tijd voor u ! Een nieuwe thuis... een nieuw wondermooi begin in een kleinschalig en voortreffelijk woonerf.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Oudstrijderslaan 17, 9600 Renaix
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/05/2026 | |
| 05/05/2026 | |
| 09/12/2020 | |
| 07/12/2020 | |
| 19/11/2012 |
Ligging & buurt
Oudstrijderslaan 17, 9600 Renaix
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Renaix.
Marktcijfers in Renaix
Vergelijkbare panden te koop in Renaix
Recent verkocht in Renaix
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop