Zandstraat 36, 3950 Reppel
Zandstraat 36 - 3950 Reppel - Vakantiechalet voor tweede verblijf gelegen in recreatiegebied in bosrijke omgeving.CHALET: (-de Witte van Sie-)-houten chalet-mooie houten poort-overdekt terras-woonruimte met houtkachel-keukentje met gasfornuis en koelkast-2 slaapkamers-gemetselde barbecue-aparte berging met toilet-meubilair inclusiefDit betreft een vakantieverblijf te gebruiken als 2e verblijf, men kan hier aldus geen domicilie vestigen. (belastingen als 2e verblijf is jaarlijks 250 euro).Gelegen op een riant perceel met vijver, prachtig uitzicht en zeer rustige ligging.Gelegen vlakbij paardenroutes en ideaal voor natuurliefhebbers.Ligging: zie plan bijlage nr. 27
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zandstraat 36, 3950 Reppel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 18/05/2012 |
Ligging & buurt
Zandstraat 36, 3950 Reppel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Reppel.
Marktcijfers in Reppel
Vergelijkbare panden te koop in Reppel
Recent verkocht in Reppel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop