Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Reppelerweg 200, 3950 Reppel

Huis in Reppel
4 slaapkamers
2 badkamers
€789.000

Reppelerweg 200 - 3950 Reppel - Woning in Reppel op 27111m Prachtig landhuis op rustige en landelijke locatie te Bocholt. Ruime inkomhal met garderobe en gastentoilet, luxe leefkeuken, bijkeuken, riante leefruimte bestaande uit 2 zitplaatsen en een eetkamer, bureauruimte, berging en badkamer op het gelijkvloers. Op de verdieping 3 slaapkamers, badkamer, dressing en opbergkamer. Zolder. Ruim bijgebouw achteraan in de tuin en dubbele garage met sectionaal poorten en extra berging. Prachtig terras met zicht over de tuin en landerijen achtaraan. Ideaal voor liefhebbers van rust.

Gelijkvloers:
De inkomhal met gastentoilet en garderobe biedt toegang tot de bureauruimte en de riante leefruimte. Deze bestaat uit 2 zitplaatsen met en een ruime eetkamer. Van hieruit heeft u rechtstreeks toegang tot de prachtige open luxekeuken met geï,ntegreerde ontbijttoog. Het leefgedeelte baadt in het licht door de grote raampartijen en biedt u een prachtig zicht op de tuin Aanpalend aan de keuken is er een ruime bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, een bijkomende berging en een badkamer.

Eerste verdieping:
Via de trap in de hal komt u op de eerste verdieping. Op de verdieping bevinden zich de masterslaapkamer met dressing en luxe badkamer (dubbele wastafel, douche, hoekbad en toilet), en bijkomend nog 2 slaapkamers en een opbergkamer met vlisotrap naar de zolder.

Bijzonderheden:

- Prachtige landelijke ligging.
- Ideaal voor paardenliefhebber met ca. 2 ha weiland
- Verwarming via volautomatsiche MOT-verbrandingsinstallatie (zeer budgetvriendelijk)
- Mechanische ventilatie aanwezig
- Grondwaterput voor beregeningsinstallatie
- Vloerverwarming in leefruimte
- Aansluiting voorzien voor open haard

Informatieplicht: Vg - Gdv - Gvkr - Gvv - Wg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 789.000
Type
Huis
Bouwjaar
1992
EPC
0 kWh/m² A+
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

28/05/2012€789.000 / --

Ligging & buurt

Reppelerweg 200, 3950 Reppel

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Reppelerweg 200, 3950 Reppel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Reppel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten