leeuwkensweg 57, 2970 Schilde
leeuwkensweg 57 - 2970 Schilde - Een grondoppervlakte van 1290m², waarvan helemaal omheind en inkom met poort en camera. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd ,met daarbij saunabarrel en jacuzzi,vooraan een veranda met houtkachel en uitzicht op de tuin. Living met open keuken met achterdeur naar achterliggend terras. Grote badkamer met hoekbad, stoom-regen douche voor 2 personen, badkamermeubel,wc en 2 radiators en vloerverwarming. Grote berging met voorziening van warm-koud water,2de wc of bureauruimte.Open trappenhal met boven 3slaapkamers.Achterliggend tuinhuis geisoleerd en voorzien van verwarming,elektriciteit,koud en warm water. De woning is van 1998 aanbouw van veranda en vernieuwing van alle water-chauffage leidingen 2012.Kruipruimte is ook helemaal geisoleerd met platen van 10cm,alle ramen dubbel glas en hoogrendementketel daardoor is het EPC certificaat zeer gunstig 209. AUB
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
leeuwkensweg 57, 2970 Schilde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
leeuwkensweg 57, 2970 Schilde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.
Marktcijfers in Schilde
Vergelijkbare panden te koop in Schilde
Recent verkocht in Schilde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop