Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Pieter De Nefstraat 5, 2300 Turnhout

Huis in Turnhout
4 slaapkamers
€320.000

Pieter De Nefstraat 5 - 2300 Turnhout - Prachtige Art-Decostijl woning, op een zeer rustige plaats, nabij de Grote Markt in Turnhout en nabij een lagere school en een kleuterschool.

Naast het gelijkvloers heeft de woning twee gezellige verdiepingen met een totaal bewoonbare oppervlakte van 190 m2.

Zeer opvallend zijn de 4 zeer grote slaapkamers, een badkamer met bad, en een badkamer met douche, twee toiletten.

In de meeste plaatsen is de originele tegel of houten vloer behouden.

Op de bovenverdieping is een bescheiden balkon en aan de gelijkvloerse keukenruimte is er aansluitend een terras/koer met tuinberging.

De woning is volledig onderkelderd met hoge kelderruimtes, bruikbaar als werkplaats of speelruimte.

Deze mooie interbellum woning is opgenomen in de inventaris van erfgoed en is aan een opfrisbeurt toe.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 320.000
Type
Huis
Aanvullende details
Referentie
AFL63TJPCZGO
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
29 Mar 2026
€320.000 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com