Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Regenboog 5I, 2800 Mechelen

Industrieel in Mechelen
€500.000

De Regenboog 5I - 2800 Mechelen - Opslagruimte te koop van 252m², deze unit ligt vlakbij de op- en afrit van de E19 en heeft een uitstekende verbinding naar zowel Brussel als Antwerpen.

Elk magazijn heeft een totale oppervlakte van 126 m² met een aanzienlijke vrije hoogte wat zorgt voor een optimale benutting van de ruimte. Daarnaast is deze uitgerust met een elektrische sectionaalpoort van 3m breed en 4m hoog, wat de toegang vergemakkelijkt voor vrachtwagens en andere voertuigen. Er is ook 1 parkeerplaats inbegrepen.

Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 500.000
Type
Industrieel

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/10/2024 Structura.biz €500.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Regenboog 5I, 2800 Mechelen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mechelen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten