Kardinaal Mercierstraat 11, 3290 Diest
Kardinaal Mercierstraat 11 - 3290 Diest - Veelzijdige kantoorruimte (/- 200m²) in het centrum van Diest (Kardinaal Mercierstraat).
Goed bereikbaar en vlot toegankelijk (gelijkvloerse indeling). Bovendien voorzien van eigen parking (5 plaatsen).
Opgedeeld in diverse ruimtes. Indeling als volgt:
- eigen toegang (zowel via voorzijde als via parking achteraan)
- wachtzaal
- ontvangstbalie
- ruime workspace / office / bureau
- 2 afzonderlijke vergaderzalen (grote capaciteit)
- leuk terras/koer achteraan (zowel toegankelijk via vergaderruimte als via poortje parking)
- kitchenette
- technische ruimte
- toiletten
- grote kelder
Voorzien van eigen privé-parking achter het gebouw (5 parkeerplaatsen) parkeergelegenheid in de straat.
Voormalige functies: notariaat en communicatiebureau.
Jouw onderneming in hartje Diest
Bel Immo Diest voor een bezoek: 013 31 25 22.
Bekijk ook zeker onze 360° tour via deze link: https://nodalview.com/vApBLK6dWavNRgUN17rPA6Usfocus=true
Het plan kan u downloaden op de website: www.immodiest.be
PS: deze eigendom kan ook gehuurd worden (1.500 Euro/mnd onroerende voorheffing).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kardinaal Mercierstraat 11, 3290 Diest
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Kardinaal Mercierstraat 11, 3290 Diest
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.
Marktcijfers in Diest
Recent verkocht in Diest
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.