Kaart
Kelsbeek 34, 3800 Sint-Truiden
Kelsbeek 34 - 3800 Sint-Truiden - RUSTIG GELEGEN GELIJKVLOERSE WONING MET 3 SLKS LOODS OP 20A
Op een rustige en groene locatie in Sint-Truiden vinden wij deze open bebouwing uit de jaren zestig terug. Wie gekend is in de omgeving weet dat het hier rustig wonen is in een groene omgeving. Ook wandel- en fietsliefhebbers zullen deze regio kunnen waarderen omwille van de vele fiets- en wandelroutes. Ondanks de groene ligging kunnen wij hier ook spreken van een centrale ligging. Op een kleine tien minuten bent u in het centrum van Sint-Truiden en op slechts vijf minuten bent u in het centrum van Nieuwerkerken. Kortom hier kan u rustig wonen met voldoende winkels, scholen, restaurants, ... in de nabije omgeving.
We betreden deze gelijkvloerse woning via de inkomhal. Deze brengt ons naar de badkamer, één van de drie ruime slaapkamers en de leefruimte. Vanuit de leefruimte heeft u een prachtig zicht op de velden gelegen tegenover de woning. De leefruimte doet momenteel dienst als zithoek en eethoek. Via de leefruimte begeven wij ons naar de tweede zithoek die toekomstige eigenaars naar eigen behoefte kunnen invullen. Deze zithoek brengt ons enerzijds naar de tweede slaapkamer die in verbinding staat met de derde slaapkamer (de derde slaapkamer is ook toegankelijk via de keuken). Anderzijds kunnen wij ons via de tweede zithoek naar de keuken met bijkeuken begeven. Mocht de keuken en bijkeuken niet volstaan om al uw voorraad te stockeren dan is er nog de kelder die toegankelijk is met een vaste trap via de keuken. Verder is er op de benedenverdieping nog een wasplaats met douche en afzonderlijk toilet terug te vinden. Zowel via de bijkeuken als de wasplaats kunnen wij ons naar buiten begeven.
Leuk om te weten is dat de ramen in de meeste ruimtes op de gelijkvloerse verdieping reeds vervangen zijn door PVC ramen voorzien van dubbele beglazing, vliegenramen en rolluiken.
Verder hebben de eigenaars ook een tijdloze laminaatvloer in de leefruimte voorzien.
Mochten eerder genoemde ruimtes niet volstaan, dan is er nog de zolder. Deze is bereikbaar via een ladder en strekt zich uit over de volledige voorkant van de woning. Goed voor ca. 140m² extra vloeroppervlakte. De zolderverdieping is reeds voorzien van ramen en kan eventueel omgetoverd worden naar bijkomende slaapkamers. Terug naar beneden begeven wij ons naar de loods/frigo met een oppervlakte van ruim 50 m². Deze heeft steeds dienst gedaan om fruit te bewaren en wordt momenteel gebruikt als bijkomende opslagruimte/garage.
Achter de loods vinden wij de ruime tuin met een prachtig uitzicht terug. Zowel voor als achter de woning wordt u omringd door groen.
Na een werkdag is het heerlijk genieten in deze tuin die volledig op het westen is gericht.
Wil u graag rustig wonen in een groene omgeving Neem dan snel contact op met ons kantoor 011 74 30 60 of info@immohaven.be
info@immohaven.be
Tot snel!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 24/03/2021 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Truiden.