Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Slipstraat 3, 3930 Achel

Villa in Achel
6 slaapkamers
€449.000

Slipstraat 3 - 3930 Achel - Op  de grens met Nederland, aan de rand van het dorpscentrum vindt u deze praktische en degelijke gezinswoning. Dat het in Achel goed toeven is  merkt u meteen wanneer u de Slipstraat inrijdt: een rustige en aangename buurt met verzorgde villa's.
Het perceel heeft een oppervlakte van 828m², voornamelijk achtertuin, zichtbaar vanuit woonkamer en keuken. Aansluitend aan de oprit is er de garage met 4 staanplaatsen, die verbouwd kan worden tot kantoor, extra leefruimte of poolhouse.
Het dak van de woning is volledig vernieuwd in 2013. De EPC waarde is goed: 217 kwh/m² per jaar. Mits een eenvoudige en goedkope aanpassing bereikt u label B. Ook het asbestattest is erg gunstig.
Met 6 slaapkamers (voorzien van eigen lavabo) is dit hét geknipte huis voor een groot (nieuw samengesteld) gezin. Uitoefenen van een vrij beroep in de woning is mogelijk, er is een mooi bureel aansluitend op de inkomhal, eventueel aan te vullen met kantoorruimte in de garage.
Met een toffe verfrissing maakt u van deze villa de woning waar u al zo lang over droomt!
Vanuit Achel bent u met de wagen zo in Eindhoven, Weert of Budel.
Doe uzelf een plezier en contacteer ons om een bezoek in te plannen.

INDELING

Gelijkvloers (-117m²):
- Inkomhal met trap
- Vestiaire
- Toilet
- Bureel
- Woonkamer van ruim 55m²
- Keuken
- Berging
- Overdekt terras

Verdieping (-103m²):
- Overloop
- Slaapkamer 1 (met dakterras)
- Badkamer
- Wasplaats
- Slaapkamer 2
- Slaapkamer 3
- Slaapkamer 4
- Douche

2de verdieping (- 40m²):
- Slaapkamer 5
- Slaapkamer 6

Kelder (- 17m²)

Garage (- 57m²)

PRO:
- Ligging: aangename, rustige wijk in het landelijke Achel op een boogscheut van de Nederlandse grens
- Ideale perceelgrootte
- Mogelijkheden met garage: woonruimte, bureel, poolhouse, mancave...
- Woning met meer dan 250m² bewoonbare oppervlakte en een zeer stevige structuur
- Geen renovatieverplichting - gunstig EPC (217 kwh/(m² jaar)

Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 449.000
Type
Villa
Bouwjaar
1977
EPC
217 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
YIXBO10E-54T
EPC Certificaat
20230526-0002901935-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

16/04/2024€449.000 / Klaps Vastgoed

Ligging & buurt

Slipstraat 3, 3930 Achel

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Achel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten