Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Acacialaan 10, 2020 Antwerpen

Villa in Antwerpen
850 m² wonen
1867 m² perceel
6 slaapkamers
6 badkamers
€5.000.000

Acacialaan 10 - 2020 Antwerpen - Outstanding vernieuwbouwvilla van 850m² aan Park Den Brandt op perceel van 1.867 m²
Gelegen ten midden van het prestigieuze parkwijk Den Brandt, gekend door haar brede groene lanen en statige villa’s. Dichtbij het hart van Antwerpen en tegelijkertijd heel rustig. Gelegen nabij diverse parken, restaurants en uitvalswegen. De villa is gelegen op een perceel van 1.867 m².

Het eigendom heeft onlangs een hele metamorfose ondergaan, zowel de technieken zijn volledig vernieuwd alsook ‘the look and feel’ die door de gerenommeerde Dieter Vander Velpen Architects werd uitgetekend.

Al vanaf de oprijlaan, die loopt langs de ruime zonnige tuin met zwembad, word je meteen ondergedompeld in een unieke sfeer boordevol grandeur. Prachtige façade, heerlijk terras, grote bomen… Prachtig!
Met haar 850 m² bewoonbare oppervlakte, 6 slaapkamers en 6 badkamers is het wooncomfort van de bovenste plank.

Begane grond:
We betreden de woning via de hal met hoge plafonds in travertijn die voorzien is van een vestiaire en gastentoilet. Verder bereiken we de lichtrijke leefruimte met open haard op een parketvloer die geniet van een uitzicht op de tuin met terras, zwembad en achtertuin. De leefruimte wordt gescheiden door een prachtige op maat gemaakte schuifdeur aan een speelruimte/tv-kamer.
Ook in de high-end keuken niets dan luxe, smaak en kwaliteit; gigantisch marmeren kookeiland voorzien van Gaggenau toestellen.
Aan de achtertuin is er een geïnstalleerde home gym die voorzien is van airconditioning.
Verder treffen we op het gelijkvloers een bureau, bijkeuken en bergruimte met ingemaakte kasten.

Eerste verdieping:
Via de klassieke houten trap bereiken we de overloop die uitgeeft op de suites. De master suite, met en-suite badkamer die voorzien is van een hammam, stijlvolle ligbad, inloopdouche en aparte toiletten, is een pareltje. Enorm veel eye-catchers hier; gashaard, mini-bar en royale dressings met op-maat-gemaakte kasten tot aan het plafond, aan luxe en ruimte geen gebrek.

Bijkomend zijn er nog twee suites die allen voorzien zijn van een en-suite badkamer, ook hier hoogste afwerkingsgraad.

Tweede verdieping:
Ook hier drie ruime en volwaardige slaapkamers met eigen badkamer. Ook de kinderen kunnen genieten van hun eigen dressing en burearuimte. Veel lichtinval langs de Velux-ramen zorgen voor een ruim en aangenaam gevoel.
Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.

Kelder:
Het eigendom is volledig onderkelderd; Wasruimtes, bergruimte en technische ruimtes zorgen voor de praktische zaken. De wijnkelder en (te installeren) home cinema benadrukken de extra polyvalentie van de -1.

Bijzonderheden:
- Toplocatie over Park Den Brandt
- Idyllische zuidgerichte tuin met zwembad
- Hoogste afwerkingsgraad met unieke en exclusieve materialen
- Topnotch afwerking by Dieter Vander Velpen Architects
- EPC: 141 kWh/ (m² jaar) Documenten VGI

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 5.000.000
Type
Villa
Bewoonbaar
850 m²
Grond
1867 m²
Bouwjaar
1951
Prijs/m²
€ 5.882
EPC
141 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
V2TFFLGX2HW5
Makelaar Code
11/0145
EPC Certificaat
20231227-0003071498-RES-3
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Geen

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

08/09/2024€5.000.000 / Hillewaere Vastgoed
26/05/2024€5.000.000 / Hillewaere Vastgoed
24/03/2024€5.000.000 / Hillewaere Vastgoed

Ligging & buurt

Acacialaan 10, 2020 Antwerpen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten