Zander Leënstraat 4, 3665 As
Zander Leënstraat 4 - 3665 As - Moderne villa op een ruim perceel van 8A72ca gelegen in het centrum van As vlakbij scholen, winkels, openbaar vervoer en autostrade.De indeling is als volgt, op gelijkvloers vinden we: inpandige garage(2 wagens), inkomhal, toilet, zithoek, eethoek, keuken, wasplaats/berging en bureel.Op de bovenverdieping vinden we 3 ruime slaapkamers,ruimte voor badkamer 2/dressing, en een ruime badkamer.Via een zolderluik kunnen we naar de grote zolder.Aan de achterzijde van de woning is een volledig omheinde afgewerkte tuin waar u perfect tot rust kan komen.
PLUSPUNTEN:
* er werden zeer luxueuze en duurzame materialen gebruikt
* ruime garage
* volledig onderkelderd
* mooie open leefruimte met open keuken(frigo,diepvries,combi-oven,steamer, kookplaat en afzuigkap)
* berging/wasplaats met inbouwkasten
* bureel op gelijkvloers
* knappe P.U. vloeren
* ventilatie D
* aluminium ramen 3-dubbele beglazing
* zonneboiler
* regenwaterput 10000L
* overal vloerverwarming
* knappe badkamer met ligbad en inloopdouche
* domotica systeem
Kortom, een zeer knappe woning op een rustige locatie, kom zeker eens kijken een laat je overtuigen van deze knappe woning. Meer info Mario 0479/895459 of Sonja 0475/920504.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zander Leënstraat 4, 3665 As
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Zander Leënstraat 4, 3665 As
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in As.
Marktcijfers in As
Recent verkocht in As
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.