Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Grotebeekstraat 13, 2340 Beerse

Villa in Beerse
185 m² wonen
2196 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€439.000

Over deze woning

Op dit prachtige 2196 m² villagrond met een breedte van ca 34 m vooraan staat deze ruime woning met enorm veel mogelijkheden. De gelijkvloerse oppervlakte bedraagt 185 m² met een bruikbare kelder van 100 m² die ideaal is als extra opslagruimte, hobbyruimte of kangoeroewoning. Op het gelijkvloers is er een bureautje, 3 slaapkamers en een lichtrijke woonkamer. Op de zolder, die perfect als opslag, hobby- of speelruimte kan dienen, heerst er voldoende ruimte. Het geheel is gelegen op een rustige doodlopende straat op wandelafstand van de winkelstraat en het centrum. Ideaal gelegen in een privé omgeving, deels bebost, waarbij de lage bouw voordelen met zich meebrengt, zoals het langer thuis kunnen blijven als er trappen niet meer kan worden genomen. Daarnaast is er de mogelijkheid om premies voor energiebesparing te verkrijgen, omdat het geen onroerend erfgoed is en niet gelegen is in een overstromingsgebied. P-score = A – G-score = A.

Omschrijving van de makelaar

Grotebeekstraat 13 - 2340 Beerse - - Op dit prachtig perceel villagrond van 2196 m² en ca 34 m breed vooraan, staat deze grote laagbouwwoning met enorm veel mogelijkheden. De woning heeft gelijkvloers een oppervlakte van ca 185 m² en heeft een bruikbare onderkeldering van ca 100 m²: deze kelder is werkelijk een meerwaarde voor opslag, klussers, als hobbyruimte ! - Op het gelijkvloers kan je naar wens een soort van kangoeroewoonst maken (in de ruime inpandige garage bv). Er is een bureautje dat toegankelijk is via de inkomhal en er zijn 3 slaapkamers. De woonkamer is ruim en geniet van veel lichtinval. De ruime zolder kan perfect dienen als opslagruimte, hobby- of speelruimte. Ruimte en mogelijkheden zat hier! Het geheel is gelegen op een prachtig perceel met privaat karakter, deels bebost en gelegen in een rustige doodlopende straat op wandelafstand van de winkelstraat en het centrum. Een toplocatie! Laagbouw biedt ook tal van voordelen en is heel praktisch, zo kan je extra lang in je woning blijven als je bv. geen trappen kan doen. Premies voor energiesparen verkrijgbaar. Niet gelegen in een overstromingsgebied. P-score = A - G-score = A. Geen onroerend erfgoed. Renovatieverplichting residentiële gebouwen van toepassing. Meer info:https://energiesparen.be/renovatieverplichting.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 439.000
Type
Villa
Bewoonbaar
185 m²
Grond
2196 m²
Bouwjaar
1982
Prijs/m²
€ 2.373
EPC
744 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 137.640 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 13.764/jaar).
Aanvullende details
Referentie
N2GGYQZSDZZ8
Makelaar Code
19785
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied (residentieel, stedelijk of landelijk)
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/11/2023 Makelaarskantoor Peter Bols €439.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Grotebeekstraat 13, 2340 Beerse

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beerse.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten