Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hoogpadlaan 88, 2180 Ekeren

Villa in Ekeren
234 m² wonen
666 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€669.000

Hoogpadlaan 88 - 2180 Ekeren - Ruime instapklare villa gelegen in de gegeerde Sint-Lucas wijk te Ekeren-Donk. De wijk is geliefd omwille van zijn centrale ligging ten opzichte van belangrijke invalswegen, scholen, openbaar vervoer, winkels, enz.

De woning staat op een mooi breed perceel van ca. 666m² en beschikt over 4 volwaardige, ruime slaapkamers en 1 badkamer.
Op het gelijkvloers een frisse inkomhal, een mooie leefruimte met een uitstekend uitgeruste open keuken, badend in het vele daglicht. Verder nog een apart bureau en een inpandige garage.

Zo goed als alles werd recent gerenoveerd en voorzien van alle hedendaags comfort. Het gunstige EPC toont aan dat er ook aandacht was voor energetische maatregelen. De woning wordt verwarmd op aardgas, maar extra gezellig en warm is uiteraard de houthaard in de leefruimte.

De mooie tuin rondom maakt het plaatje van deze topper helemaal compleet. Gezellige zomerdagen en toffe bbq's zijn dus gegarandeerd.

Op zoek naar een instapklare en top gelegen woning Maak een afspraak en kom zeker eens kijken.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 669.000
Type
Villa
Bewoonbaar
234 m²
Grond
666 m²
Prijs/m²
€ 2.859
EPC
226 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.691
Referentie
3CB12EFLA-93
Makelaar Code
8e8abbf8-b023-4a71-8088-b5ea9b
EPC Certificaat
20230131-0002795311-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
geen verkavelingsvergunning uitgereikt
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/02/2023 Neon vastgoed €669.000
27/05/2011 -- €435.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hoogpadlaan 88, 2180 Ekeren

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten