Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Kermtstraat 96, 3510 Hasselt

Villa in Hasselt
322 m² wonen
3535 m² perceel
4 slaapkamers
€1.450.000

Kermtstraat 96 - 3510 Hasselt - Ideaal gelegen en perfect afgewerkt landhuis op een perceel van 3535m2 te Hasselt.
Deze prachtige landelijke villa gelegen op een terrein van 3535m2 , werd ontworpen door architect Thomas Roets. We vinden deze terug in een zeer rustige buurt in het mooie Kermt. Het centrum van Hasselt, het Virga Jesse-en Salvator ziekenhuis liggen binnen een straal van 9 à 10 km. Iedereen op zoek naar luxe, ruimte, rust en prachtige vergezichten vindt hier de ideale woning. Het gaat hier om een uiterst stijlvolle en unieke villa op een ideale locatie.

Indeling gelijkvloers:
Via de inkomhal met vestiaire betreden we de woning. Hier krijgen we dadelijk de juiste indruk door de perfecte afwerking in combinatie met de afgestemde materialen en kleuren. De dubbele zwart-glazen-stalen deur geeft de toegang tot de ontvangstruimte met bureau. Deze centrale en aangename zitplek heeft zowel toegang tot de tv-kamer met authentieke schouwmantel met open haard. Op een subtiele manier zit er een complete aparte en toch open maatwerk bureau verscholen. Aan de andere zijde is de complete maatkeuken met een dubbel Lacanche "Sully" vuur en dito brede ovens. De keukenruimte is ook voorzien van veel opbergmogelijkheden. De gebruikte materialen zijn hier zoals de rest van het huis stijl-karaktervol, tijdloos en makkelijk te onderhouden. Zowel de keuken als centrale zitkamer heeft toegang tot het schitterend georiënteerd terras. Achterliggend is er de leef-eetruimte met gashaard afgewerkt met eikenhouten beplanking tot in de nok van de ruimte. Hier hebben we opnieuw een ver zicht op de volwassen en prachtig aangelegde, onderhoudsvriendelijke tuin en overdekt terras waar het een heel jaar door heerlijk vertoeven is. In de naastgelegen multi-functionele ruimte wat momenteel gebruikt wordt als extra ruimte voor de jeugd is er de toegang naar de mooie en vooral zeer praktische wasplaats met achter de staal -glazen deur verscholen eiken toegangstrap naar de volgende verdieping.

Indeling eerste verdieping:
Het master gedeelte met ruime slaapkamer, de achterliggende grote op maat gemaakte dressing, complet badkamer met dubbele wastafels, douche, toilet en een prachtig vrijstaand bad. Hier zijn alle materialen/kleuren weer perfect op elkaar afgestemd.
Deze aparte ruimte heeft een oppervlakte van om en bij de 46m2 en is bereikbaar via een dubbele toegangsdeur. Verder zijn er nog 2 ruime slaapkamers met een aparte badkamer met dubbele wastafels en douche. Centraal in de hal is er een houten volwaardige trap naar de bovenliggende slaap-bureauruimte.
Aan de andere zijde is er nog een ruime stockage ruimte in combinatie met technische berging/ruimte. Op beide verdiepingen is er gekozen om in de slaapvertrekken te werken met eiken planken vloeren en in beide badkamers voor natuurstenen vloeren.
Opnieuw warme en tijdloze materialen.

Tuin:
De aangelegde tuin heeft maximale privacy en verschillende zit-relax mogelijkheden. Het houten bijgebouw dat dienst doet als garage, stockage en tuinberging ligt centraal en matcht perfect met de stijl van het pand.
Het achterste deel van de tuin is voorzien van gras/ hagen en is helemaal afgesloten. De achterliggende bij aan te kopen weide laat toe om eventueel thuis paarden te houden. De manege Woutershof ligt op een paar minuten van deze bijzondere villa.
De tuin is volledig afgesloten en heeft 3 toegangspoort waarvan 2 geautomatiseerd zijn.

Energiezuinig : EPC: 136kWh/m2

Buitengewone kenmerken:

- Gebouwd met zeer kwalitatieve materialen
- Authentieke en uitzonderlijke bouw -afwerkingsmaterialen van Joris van Apers
- Tijdloze en stijlvolle stijl
- 4 zeer ruime slaapkamers
- Rustige en groene ligging
- Mogelijkheid tot het houden van paarden
- Houten bijgebouw met veel opbergmogelijkheden en garage
- Ruime oprit met parking geschikt voor meerdere auto’s
- Grenst aan beschermd natuur- en landbouwgebied

Stijlvol en instapklaar landhuis van 322m2 op een terrein van 3535m², gelegen op een rustige groene locatie en toch vlakbij invalswegen.
De achterliggende weide van 7100m2 is eventueel bij aan te kopen.






Documenten Indelingsplan Kadastraal plan Energieprestatiecertificaat Informatieplicht

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 1.450.000
Type
Villa
Bewoonbaar
322 m²
Grond
3535 m²
Bouwjaar
2004
Aanvullende details
Referentie
EH392JCNAMHF
Makelaar Code
10/1180
EPC Certificaat
20220817-0002657344-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Geen

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
19 Feb 2023
€1.450.000 / Hillewaere Vastgoed

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com