Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oude Galgenstraat 33, 2950 Kapellen

Villa in Kapellen
290 m² wonen
5 slaapkamers
2 badkamers
€540.000

Oude Galgenstraat 33 - 2950 Kapellen - Woning in Kapellen op 969m Deze villa is gelegen in een zeer rustige straat met tal van weiden en grenzend aan een natuurgebied en het Mastenbos. Zowel de autostrade als het centrum van Kapellen zijn gemakkelijk te bereiken. Ook het openbaar vervoer is uitstekend in Kapellen. Zo heeft Kapellen een eigen station.

Gelijkvloers
De inkomhal bevat een vestiaire en is voorzien van natuursteen. Vanuit de inkomhal is er ook toegang tot een gastentoilet. De woonkamer is zeer ruim ca. 45 m², met veel raampartijen met tuinzicht. De ruime living op natuursteen met unieke authentieke haard van Franse steen is zeer overzichtelijk en licht. Aansluitend aan de living vinden we een tuinkamer van ca. 13m², met grote raampartijen die uitkijken op de tuin.
De volledig ingerichte keuken met toestellen (oven, microgolfoven, kookfornuis, vaatwasser en koelkast) vult het gelijkvloers uitstekend aan. Naast de keuken een keukenberging. Verder een ruime garage op plavuizen met automatische openslaande garagedeuren.

Eerste verdieping
Via een gelakte trap komt u op de eerste verdieping. De vloer van de nachthal is van parket.Verder 3 slaapkamers allen op parket. De masterslaapkamer van ruim ca. 15m², met eigen badkamer inclusief ruime inloopdouche, dubbele lavabo met onderkast en een spiegel vullen het mastervertrek perfect aan.De twee ruime slaapkamers zijn van ieder ca. 12m²,. De beide slaapkamers delen de tweede badkamer met een ligbad en een lavabo met onderkast. Het tweede separaat toilet is gelegen aan de nachthal.

Tweede verdieping
Op de tweede verdieping een ruime nachthal en twee volledig afgewerkte slaapkamers van ca. 19m²,. Ook dit verdiep is voorzien van de nodige raampartijen voor meer dan voldoende lichtinval.

Deze woning biedt een heerlijke landelijke beleving. U ontwaakt midden in de natuur en bent omringd met groen. Mogen wij u uitnodigen voor een bezoek.

Beschikbaar vanaf: 01 - 06 - 2014
Nabijheid: School: - Snelweg
Bouwjaar: 2008
Algemene staat: Instapklaar
Bewoonbare opp: 290 m²,
Bebouwde opp: 125 m²,
Grond: 969 m²,
Woonkamer: 45 m²,
Verdieping: 0 - 3
Slaapkamers: 5
Badkamers: 2
Aanwezig: Garage - Tuin:

Informatieplicht: Vg - Gdv - Gvkr - Gvv - Wg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 540.000
Type
Villa
Bewoonbaar
290 m²
Bouwjaar
2008
Prijs/m²
€ 1.862
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €540.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oude Galgenstraat 33, 2950 Kapellen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten