Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Duivelsputlaan 10, 8300 Knokke-Heist

Villa in Knokke-Heist
353 m² wonen
781 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€4.495.000

Duivelsputlaan 10 - 8300 Knokke-Heist - Prachtige en instapklare villa gelegen in een zijstraat van de Magere Schorre, op wandelafstand van het centrum van Knokke en het Zoute, afgewerkt met luxueuze en duurzame materialen, volledig onderkelderd met ruimte voor verschillende wagens. Terrein van de villa is volledig afgesloten met een automatische buitenpoort en heeft ook toegang via een afzonderlijke deur. Verwarmde en verlichte oprit die toegang biedt tot een overdekte parkeerplaats met ruimte voor 2 wagens en vervolgens de garage die ruimte biedt voor 4 wagens. Plaats voor één wagen op het gelijkvloerse verdiep. De tuin is voorzien van besproeiing en verlichting. Er is ook een volledige afspanning en planten/bomen waardoor er een absolute privacy is. Indeling woning : Inkomhal met vestiaire en gastentoilet, wasruimte, gang die leidt tot de lichtrijke living met gashaard en uitsprong die kan dienen voor een bureau, aansluitend de ruime leefruimte, met opnieuw een gashaard, telkens omgeven door grote raampartijen waardoor de tuin steeds goed zichtbaar blijft, volwaardige keuken met alle comfort en voorzien van alle toestellen met zélf een inloopfrigo. Eerste verdieping : Eerste volwaardige slaapkamer , tweede volwaardige slaapkamer met gemeenschappelijke badkamer. Master bedroom met ruime dressing en extra kastenwand, ensuite badkamer met bad, douche, dubbele lavabo en apart toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van ruime ingebouwde kasten. Telkens ook toegang tot terrassen via de slaapkamers op het eerste verdiep. Tweede verdieping : vrije invulling met genoeg ruimte voor eventueel een vierde slaapkamer en polyvalente ruimte. Alle nutsvoorzieneningen zijn voorzien. Belangrijke extra's : Alarminstallatie , centraal stofzuigsysteem, Lift die gaat van -1 tot 1, warmtepomp, zonnestore terras, perfect aangelegde tuin. Een plaatsbezoek bij dit pand is een absolute must, dit kan steeds en vrijblijvend op afspraak.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 4.495.000
Type
Villa
Bewoonbaar
353 m²
Grond
781 m²
Bouwjaar
2011
Prijs/m²
€ 12.734
EPC
97 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
5U5T6IQ1CJRL
Makelaar Code
7502912
EPC Certificaat
A
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

03/06/2026€4.495.000 / Liv Immo

Ligging & buurt

Duivelsputlaan 10, 8300 Knokke-Heist

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten