Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pantheonlaan 1, 1081 Koekelberg

Villa in Koekelberg
€2.150.000

Pantheonlaan 1 - 1081 Koekelberg - Op de hoek van de Pantheon- met de Vrijheidslaan, bieden wij deze unieke art-decowoning uit 1930 aan, met een bruikbare oppervlakte van maar liefst 1.200 m² op een perceel van 11 are 14.

Deze eigendom biedt een zeldzaam potentieel. Sinds 1987 is deze villa in gebruik als kantoorruimte, maar alle -originele- indelingen van een woning zijn nog aanwezig (cfr keuken, badkamers, ...). Al even impressionant is het interieur; een mix van hoogwaardige art-deco-materialen zoals verschillende houtsoorten, marmer en ijzerwerk. Er is zelfs een opmerkelijk decoratief ensemble van Charles Stepman bewaard gebleven. Sinds juni 2022 is deze eigendom (inclusief tuin) beschermd bouwkundig erfgoed.

De villa telt 5 bouwlagen. De begane grond bestaat uit een imposante inkomhal, een garderobe, een grote ontvangstruimte, verschillende leefruimtes, keuken, toiletten, berging en aparte traphal. De eerste verdieping bestaat uit diverse slaapkamers met inbouwkasten, 2 grote badkamers, een bureelruimte en prachtige overloop. Op de tweede verdieping opnieuw 6 kamers/burelen, doucheruimte en toilet. Het pand is volledig onderkelderd en heeft ook een bereikbare zolderruimte. Het gebouw heeft, naast de statische inkom, ook een aparte dienstingang.

Dit historische pand werd destijds gebouwd in opdracht van industrieel -en voormalig burgemeester van Koekelberg- Oscar Bossaert, en ontworpen door architect Albert Callewaert. Deze laatste is ook bekend van de art-deco gevel van voetbalclub Royale Union Saint-Gilloise.

Vrij van gebruik. Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse, kunt u contact opnemen via 32 (0) 478 79 32 83 of via kenneth@immolierman.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.150.000
Type
Villa
EPC
593 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 6.105
Referentie
8Q5A44KI7L38
Makelaar Code
eb94bdc5-2185-45e1-b62d-b95a9e
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

08/04/2024€2.150.000 / Immo Lierman
19/12/2023€2.150.000 / Immo Lierman
25/05/2023€2.450.000 / Immo Lierman
25/05/2023€2.450.000 / Immo Lierman
23/02/2023€2.450.000 / Immo Lierman

Ligging & buurt

Pantheonlaan 1, 1081 Koekelberg

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koekelberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten