Mechelsesteenweg 309, 2500 Lier
Mechelsesteenweg 309 - 2500 Lier - Te renoveren villa op het prachtig domein Hof Van Lachenen te Lier.
Algemeen:
- Op het domein zijn 2 villa's gelegen
- Het bet hier de grootste villa (ca 672m²)
- Unieke omgeving in Lier
- Gelegen naast de Nete van Lier en is een oase van rust
- Gemeenschappelijke oprijlaan
- Opgesplitst perceel, bij de grootste villa hoort ca. 26.044 m² grond
- Renovatieverplichting
Het bet de grootste villa op het domein, met een bewoonbare oppervlakte van 672 m² dat dateert uit 1946. Deze authentieke villa beschikt over een binnenzwembad, 6 slaapkamers, 2 badkamers en een grote tuin. Op deze woning is een renovatieverplichting (EPC E).
De aanwezige weide biedt ook mogelijkheden voor paardenliefhebbers.
Verder zijn er nog aanwezig: grote garage voor 8 wagens, een tennisterrein, serre, prachtige oprijlaan en mooi aangelegde paden doorheen het domein.
Een share deal is bovendien ook mogelijk.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Mechelsesteenweg 309, 2500 Lier
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 19/04/2026 | |
| 19/04/2026 | |
| 19/04/2026 | |
| 19/04/2026 | |
| 19/04/2026 |
Ligging & buurt
Mechelsesteenweg 309, 2500 Lier
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.
Marktcijfers in Lier
Vergelijkbare panden te koop in Lier
Recent verkocht in Lier
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop