Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Wolfstraat 92-94, 2870 Liezele

Villa in Liezele
360 m² wonen
644 m² perceel
3 slaapkamers
3 badkamers
€599.000

Over deze woning

Deze imposante villa heeft een bewoonbare oppervlakte van 275m² en bevat een apart appartement van 85m² dat kan verhuurd worden. Het pand ligt op een perceel van 6a 44ca en is vlot bereikbaar via belangrijke verbindingswegen. De woning en het appartement kunnen ook als één geheel functioneren. Het hoofdgebouw is als volgt ingedeeld: een inkomhal met een gastentoilet en een ruime garage (8,5 x 5,6m) bevinden zich op de begane grond. De eerste verdieping bestaat uit een lichte woonkamer (66m²) met eetruimte en aangesloten ingerichte keuken (17m²) die toegang geeft tot een zonneterras (3,3 x 4,6m). Bijkomend zijn er een wasplaats, een nachthal die leidt naar een slaapkamer (4,8 x 3,8m) met aangrenzende badkamer (4,4 x 2,7m) voorzien van een vrijstaand bad, wastafel en toilet. De tweede verdieping bevat een slaapkamer (6,1 x 3,1m) met aansluitende douchekamer. Een ruime zolder (60m²) kan verbouwd worden tot meer (slaap)kamers. Het appartement omvat een leefruimte (8,4 x 5,1m) met halfopen keuken, een slaapkamer (4,3 x 3,6m) met ensuite badkamer, een bergruimte en een toilet. Er is voldoende parkeergelegenheid op de oprit en in de garage. De betegelde tuin kan via het huis en het appartement bereikt worden. Dit prachtige pand biedt tal van mogelijkheden.

Omschrijving van de makelaar

Wolfstraat 92-94 - 2870 Liezele - Deze statige villa met een bewoonbare opp. van maar liefst 275m² beschikt over een afzonderlijk (te verhuren) appartement van 85m² en is gelegen op een perceel van 6a 44ca. De woning en het appartement kunnen uiteraard ook als één geheel gezien worden. Een vlotte bereikbaarheid is gegarandeerd dankzij de nabijheid van belangrijke verbindingswegen. De indeling van de woning is als volgt: op het gelijkvloers bevindt zich een inkomhal met een gastentoilet en een ruime garage (8,5 x 5,6m). Op de 1ste verdieping bevindt zich een lichtrijke woonkamer (66m²) met eetplaats en aangrenzend een ingerichte keuken (17m²) met toegang tot een zonneterras (3,3 x 4,6m). Verder is er een berging-wasplaats en een nachthal dewelke leidt naar een eerste slaapkamer (4,8 x 3,8m) met ensuite badkamer (4,4 x 2,7m) voorzien van een vrijstaand ligbad, een wastafel en een toilet. Op de 2de verdieping bevindt zich een slaapkamer (6,1 x 3,1m) met ensuite douchekamer met een wastafel en een toilet. De ruime zolder (60m²) is toegankelijk vanuit de nachthal en kan - indien gewenst - omgevormd worden tot meerdere (slaap)kamers. De indeling van het appartement is als volgt: een ruime leefruimte (8,4 x 5,1m) met halfopen keuken, een berging, een toilet, een slaapkamer (4,3 x 3,6m) met ensuite badkamer uitgerust met een ligbad, een wastafel & aansluiting voor een wasmachine. De betegelde tuin is zowel toegankelijk vanuit de woning als via het appartement. Er is tal van parkeergelegenheid op de oprit en in de garage. Kortom: een prachtige eigendom met veel mogelijkheden. Wenst u deze woning te bezichtigen Neem dan contact op voor een afspraak. 015 711 000 - info@clavisvastgoed.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 599.000
Type
Villa
Bewoonbaar
360 m²
Grond
644 m²
Bouwjaar
1931
Prijs/m²
€ 1.664
EPC
325 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 411
Referentie
FI2UDXCX4VO6
Makelaar Code
553
EPC Certificaat
20220419
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
18/06/2022 Clavis Vastgoed €599.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Wolfstraat 92-94, 2870 Liezele

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Liezele.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten