Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Land Van Rodelaan 5, 9820 Merelbeke

Villa in Merelbeke
270 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€549.000

Over deze woning

Onze residentiële woning in Schelderode, gelegen in een doodlopende straat, biedt enorm veel mogelijkheden. Met maar liefst 265 vierkante meter bewoonbare oppervlakte, is dit pand een perfecte optie voor een groot gezin. De woning beschikt over een ruime living, een gezellige eetplaats met barmeubel en een volledig ingerichte keuken, met uitzicht op het terras en de tuin. Daarnaast heeft de woning een grote garage, waar plaats is voor 2 auto's en verschillende fietsen. Onder de woning zijn er ook opslagmogelijkheden, waar men recht kan staan. Boven bevinden zich vier slaapkamers en twee badkamers. Daarnaast is er ook nog een veranda, die als tweede living kan dienen. Er is tevens een opstaand zwembad en een tuinhuis in de tuin. In de voortuin bevinden zich parkeermogelijkheden voor eventuele bezoekers. Met wat renovatiewerk, heeft deze woning enorm veel potentieel.

Omschrijving van de makelaar

Land Van Rodelaan 5 - 9820 Merelbeke - In een doodlopende straat van een residentiële wijk in Schelderode biedt deze open bebouwing met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 265 vierkante meter enorm veel mogelijkheden. Beneden komt u via de traphal in de living met aansluitend een grote eetplaats met barmeubel. Vanuit de volledig ingerichte keuken kijkt u uit over het overdekt terras ( met windscherm) en tuin. De woning beschikt over een grote garage waar zeker 2 auto's en verschillende fietsen in geplaatst kunnen worden. De aansluiting voor de wasmachine is hier ook voorzien. Voor de autoliefhebbers is er zelfs een SMEERPUT. Het huis is volledig onderkelderd waardoor de opslagmogelijkheden enorm zijn, in de meeste ondergrondse ruimtes kan u immers rechtstaan. Boven zijn er maar liefst vier slaapkamers. Palend aan een slaapkamer is er zelfs een veranda die als 2e living kan dienen. De eerste badkamer heeft enkel een bad, de tweede heeft een bad, douche en een dubbele lavabo.
De grote, zonovergoten tuin bestaat nu gedeeltelijk uit een gazon met overdekt terras en een opstaand zwembad (hoort bij verkoop). Het achterste gedeelte is momenteel bedekt met houtsnippers. Er staat een nieuw tuinhuis en er is een kleine waterpartij. In de voortuin zijn er ook nog veel parkeermogelijkheden voor eventuele bezoekers.
Deze woning heeft, mits renovatie, enorm veel potentieel. Ideaal voor een groot gezin maar komt door de veranda boven ook bv in aanmerking voor een extra inwonende persoon.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 549.000
Type
Villa
Bewoonbaar
270 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 2.033
EPC
481 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 129.870 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 12.987/jaar).

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/01/2024 Agence Rosseel €530.000
28/11/2023 Agence Rosseel €530.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Land Van Rodelaan 5, 9820 Merelbeke

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Merelbeke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten