Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nachtegaalstraat 50, 3910 Neerpelt

Villa in Neerpelt
400 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€599.000

Nachtegaalstraat 50 - 3910 Neerpelt - Schitterende villa met 5 slaapkamers en 2 badkamers op een perceel van circa 17are 50ca met een bewoonbare oppervlakte van 400m²,. De woning beschikt over een polyvalent tuinhuis van 52m², waar stroom en water voorzien is.Deze geeft de mogelijkheid een B&B of volledige woonruimte in te richten. Bekijk zeker -start virtueel bezoek- en krijg zo nog beter een idee van de ruimtes die deze woning u te bieden heeft.
Als we de woning betreden, komen we in een royale inkomhal. Hier bevindt er zich een gastentoilet en een stijlvolle inbouwkast. Van hieruit betreden we de ruime tijdloze woonkamer (96m²,)die voorzien is van een knappe parketvloer en grote raampartijen waardoor we van maximale lichtinval genieten. De knappe gashaard zorgt hier voor nog meer sfeer en gezelligheid. De volledig ingerichte keuken is werkelijk voorzien van alle comfort, in het kookeiland vinden we een inductiekookplaat, afwasmachine en dubbele lavabo, verder is er ook nog een aparte diepvries, frigo, oven en microgolfoven aanwezig. De keuken staat tevens in directe verbinding met de eetkamer, dewelke een makkelijke toegang geeft tot het tuinterras en de tuin. Ook hebben we op het gelijkvloers nog een badkamer, voorzien van dubbele lavabo, een ligbad en een toilet. De ruime slaapkamer is voorzien van een parket vloer en knappe dressing met inbouwkasten. Verder is er nog een wasplaats en een dubbele garage voorzien van 2 automatische poorten. De kelder van 42m², is netjes afgewerkt en biedt hier de nodige opbergruimte. Als we de knappe eiken trap naar de bovenverdieping nemen vinden we nog 4 ruime slaapkamers, een apart toilet en een badkamer met dubbele lavabo en douche. Ook hebben we hier nog 3 ruime zolders waar nog vele mogelijkheden zijn dan denk ik aan een extra speel- of opbergruimte. Voor de veiligheid beschikt deze woning over een volledig omheinde tuin met automatische poorten en een alarmsysteem. De knappe aangelegde zuidwestelijk geö,rienteerde tuin is voorzien van een sproeiinstallatie en tuinverlichting. Het terras biedt via een deur een onmiddellijke toegang tot de keuken en is voorzien van een verwarming en een elektronische, uitschuifbare luifel. hier kan u werkelijk genieten van alle rust en privacy. Het ruime tuinhuis beschikt over een badkamer met douche, lavabo en toilet ook is er hier aansluiting voor tv, een keukenmeubel en elektronische verwarming aanwezig. Hier bestaat de mogelijkheid deze volledig in te richten tot een extra woonruimte, speelruimte of bureauruimte. Wenst u meer info of een vrijblijvende bezichtiging voor deze woning, contacteer dan ons kantoor op het nummer 011 - 80.15.15 en wij helpen u graag verder.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 599.000
Type
Villa
Bewoonbaar
400 m²
Bouwjaar
1996
Prijs/m²
€ 1.498
EPC
225 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/09/2011 -- €599.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nachtegaalstraat 50, 3910 Neerpelt

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Neerpelt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten