Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Achterbist 56, 2560 Nijlen

Villa in Nijlen
625 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€609.000

Achterbist 56 - 2560 Nijlen - Gunstig gelegen karaktervolle open bebouwing te koop op wandelafstand van natuurdomein de Kesselse Heide, met ruime parkeerplaats.
Deze recent gerenoveerde eengezinswoning met drie ruime slaapkamers is voorzien van vloerverwarming, airconditioning, zonnepanelen en alarminstallatie.
De professioneel ingerichte keuken en ruime leefruimte vormen een ideale combinatie voor hobbykoks die graag koken voor een klein of groter gezelschap.
De woning ligt op fietsafstand van het station van Nijlen, met vlotte treinverbindingen naar Herentals, Lier, Antwerpen en Brussel.
Door de centrale ligging in de provincie Antwerpen, met kortbij gelegen opritten van Massenhoven (E313) en Oelegem (E34), en uitvalswegen via Lier, zijn verplaatsingen met de wagen eveneens vlot haalbaar.
Kortom, deze woning biedt zowel comfort, luxe, een ruime tuin en een groene omgeving.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 609.000
Type
Villa
Grond
625 m²
Bouwjaar
1985
EPC
157 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2024 Particulier €609.000
27/05/2024 Particulier €630.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Achterbist 56, 2560 Nijlen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Nijlen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten