Fabrieksstraat 5, 3900 Overpelt
Fabrieksstraat 5 - 3900 Overpelt - Volledig gerenoveerde woning op ruim perceel te koop in Pelt.
In Pelt (Overpelt) vinden we deze totaal vernieuwde woning terug op een perceel van 10are. De woning werd volledig onderhanden genomen. Zo werd er onder anderen nieuwe fundering, nieuwe elektriciteit, nieuwe verwarming en nieuw sanitair aangelegd.
Gelijkvloers: inkomhal, slaapkamer 1, berging, apart toilet, keuken, leefruimte, badkamer 1.
Verdieping: slaapkamer 2, slaapkamer 3, slaapkamer 4, apart toilet, badkamer 2, dressingruimte.
Kortom, de structuur bleef behouden maar vanbinnen is de woning in een nieuw jasje gestoken.
De facade van de woning wordt wit.
De woning bevindt zich momenteel in de staat casco maar zal richting eind november afgewerkt worden afgeleverd.
Troeven van deze woning:
° kopen met registratie
° Ruim perceel
° 4 slaapkamers
° 2 badkamers
° veel licht inval
° Moderne materialen
Spreekt deze woning jou aan en wens je graag een bezichtiging Neem dan contact op via het nummer: 011/64 55 00 of stuur een mail naar: info@vastgoedfransen.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Fabrieksstraat 5, 3900 Overpelt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Fabrieksstraat 5, 3900 Overpelt
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Overpelt.
Marktcijfers in Overpelt
Recent verkocht in Overpelt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.