Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kerkstraat 99, 3290 Schaffen

Villa in Schaffen
500 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€529.900

Kerkstraat 99 - 3290 Schaffen - Deze vrijstaande villa is gelegen in een rustige, residentië,le omgeving te Schaffen: Zeer ruime en luxueus afgewerkt villa met op het gelijkvloers een ruime keuken met een lichtstraat in het dak en zicht op de tuin, de living heeft een ingebouwde houtkachel en geeft ook uit op de tuin. Op het verdiep bevinden zich 4 slaapkamers, twee badkamers en een bureau, De zeer ruime kelder heeft thv de garage(66m) een plafondhoogte van 3 meter, Er is ook een volledig aangelegde tuin met paden, tuinverlichting en zwembad. Kortom een eigendom ideaal voor iemand die luxueus en rustig wil wonen. Villa heeft ruime hoge kelder en leent zich dan ook voor zelfstandigen. Residentië,le ligging dicht bij centrum Schaffen, winkels, scholen, openbaar ver voer,. Plannen van de villa kan U terug vinden op immodiest.be onder rubriek downloads.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 529.900
Type
Villa
Bewoonbaar
500 m²
Bouwjaar
1985
Prijs/m²
€ 1.060
EPC
416 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 208.000 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 20.800/jaar).

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
18/02/2013 -- €529.900

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kerkstraat 99, 3290 Schaffen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaffen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten