Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Beernemsteenweg 118, 8750 Wingene

Villa in Wingene
240 m² wonen
2 483 m² perceel
5 slaapkamers
2 badkamers
€669.000

Beernemsteenweg 118 - 8750 Wingene - Ligging: in het landelijke Wildenburg (Wingene) op 3km van de E-40, vlakbij het Bos Bulskampveld en palend aan natuurgebied, de Vagevuurbossen.

Bijzonderheden:
Volledig onderkelderd (230m2 ) plafondhoogte van 2,7m.
Ideaal voor een zelfstandige, elektriciën, loodgieter, schilder,...
Maar ook ideaal voor een vrij beroep, er is een gelijkvloers bureel van 42m2 .
De villa werd in 1994 gebouwd in een tijdloze architectuur en is zeer energiezuinig (EPC 208 kWh/m2 ). Er is een verwarmd buitenzwembad met poolhouse (douche en toilet). Er zijn 38 zonnepanelen mét certificaten. (tegoed aan /- 31.000 EUR)

Algemene staat:
Duurzame, kwalitatieve afwerking in een tijdloze stijl. U kan meteen verhuizen!

Indeling:
GELIJKVLOERS
Inkomhal met gastentoilet. Bureel (4m x10m)
De woonkamer is heel bijzonder, de achtergevel bestaat zo goed als helemaal uit glas, daardoor geniet je maximaal aan licht en zicht. Er is een houtcassette. De ruime leefkeuken is volledig uitgerust met o.a stoomoven, vaatwas,.. en biedt toegang naar het zuidgericht ... terras (schuiframen), aansluitend een geriefelijke berging en wasplaats met inbouwkasten. Via de nachthal bereiken we de gelijkvloerse slaapkamer (19m2 ) met ingebouwde luxe dressing en badkamer (ligbad, dubbele lavabo en toilet).

EERSTE VERDIEP: er zijn 4 slaapkamers; 16m 2, 16m 2, 21 m2 en 21 m2 . Er is een tweede badkamer met douche, toilet en dubbele lavabo. Ook toegang naar de bergzolder.

KELDER:
Automatische sectionale poort, 230m2 met 2,7m hoogte.
Ideaal voor stockage of meerdere voertuigen, bestelwagens kunnen binnen.
Tevens ook technische ruimte (nieuwe Viessmannketel) en mogelijkheid tot sanitaire unit.

TUIN:
Volledig omheind, parking voor meerdere wagens, netjes aangelegd
Grote onderhoudsvriendelijke tuin met alle privacy en rust
Verwarmd buitenzwembad 14m. Verwarming gebeurt via een warmtepomp (zonnepannelen)
met poolhouse en overdekt terras.Zwembad kan afgedekt worden met een automatische rolluik met zonnecellen (zodat het water warm blijft)

Pluspunten:
goedgekeurd elektriciteit-attest (tot 2039)
heel energiezuinig (dak 20cm isolatie), inbraakvertragend en super isolerend glas gelijkvloers, nieuwe Viessmannbrander.
gescheiden afvoersysteem (proper en vuil water)

Indien U meer info wenst bel ons op 050/70.34.35Lees meerVerberg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 669.000
Type
Villa
Bewoonbaar
240 m²
Grond
2 m²
Bouwjaar
1994
Prijs/m²
€ 2.788
EPC
208 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
1353020190416202243
Makelaar Code
4774703
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Beernemsteenweg 118, 8750 Wingene

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wingene.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten