Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kanunnik Ullenslaan 22, 2980 Zoersel

Villa in Zoersel
350 m² wonen
Prijs op aanvraag

Kanunnik Ullenslaan 22 - 2980 Zoersel - Deze prachtige villa dateert uit de jaren '90. De prachtige ruimtes én de locatie waar deze villa zich bevindt zijn hier de absolute troef!

Indeling: inkomhal met gastentoilet en vestiairekast, zeer ruime leefruimte op parket met houthaard en een prachtig uitzicht over de tuin, aansluitend het eetkamergedeelte en de volledig geïnstalleerde keuken. Naast de keuken bevindt zich een bergruimte en wasplaats.
Op de eerste verdieping vinden we een ruime nachthal, masterbedroom, badkamer voorzien van dubbel lavabomeubel, bad en toilet, 3 ruime slaapkamers extra en een mogelijke douchekamer.

Bijzonderheden:
- Uitzonderlijke ligging
- Villa met potentieel
- Kruipruimte
- Gelegen in landschappelijk waardevol agrarisch gebied
- Bouwvoorschriften te verkrijgen bij documenten


Voor meer informatie of een rondleiding ter plaatse in deze prachtige villa kan u steeds contact opnemen met Julie op 0478/61.71.36 of julie@reds.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Villa
Bewoonbaar
350 m²

Ligging & buurt

Kanunnik Ullenslaan 22, 2980 Zoersel

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zoersel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten