Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hortstraat Lot-2, 3520 Zonhoven

Villa in Zonhoven
222 m² wonen
593 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€495.000

Hortstraat Lot-2 - 3520 Zonhoven - Hortus, een plek die jij thuis noemt.

Hortus ligt in het mooie Zonhoven, letterlijk in hartje Limburg. Dicht bij gezellige restaurants, cafés en culturele activiteiten, op fietsafstand van Genk en Hasselt en vlak bij natuurgebieden waar je heerlijk tot rust kan komen. Zonhoven is de ideale woonplek voor jong en oud.

Deze ruime open klassieke parkvilla beschikt over een 220m² aan bewoonbare oppervlakte verdeeld over twee verdiepen, met drie slaapkamers en twee badkamers. Er is de mogelijkheid om de woning uit te breiden door ook de zolderverdieping te laten afwerken. De ruimte kan perfect ingedeeld worden als extra slaapkamer of een hobby- of speelruimte en is toegankelijk via een vaste trap.

Aan de achterzijde wordt het ontwerp gekenmerkt door grote glaspartijen die naast veel lichtinval ook zorgen voor een knap uitzicht op de zuidgeoriënteerde tuin. Voor de gevels koos men in het ontwerp voor een lichte steen met een gevelplint in Belgische blauwe hardsteen. Het dak wordt uitgerust met een rode dakpan. Verder zal er gewerkt worden met houten accenten in Afrormosia. Een geslaagd geheel waar iedereen tot rust zal komen.

De prachtige zuidgeoriënteerde tuin van 5a 93ca zorgt voor een zonnig gazon en veel lichtinval. Als kers op de taart is er nog een inpandige garage. Bovendien heeft u ook de mogelijkheid om een carport te plaatsen.

Alle woningen kunnen nog afwijken van woonoppervlakte, indeling en uitzicht waardoor ze volledig gepersonaliseerd kunnen worden.

De afwerking en uitrusting van elke woning gebeurt geheel naar eigen smaak en keuze. In de basisprijs zijn reeds mooie bedragen voorzien voor keuken, badkamer, vloeren, wandtegels, binnendeuren en trap. Een belangrijke troef zijn de zonnepanelen die voorzien worden. Er wordt namelijk een pakket geplaatst met een opbrengst van om en bij de 3000wp alsook een regenwaterput met hergebruik voor de toiletten en de buitenkraan. Verder wordt de volledige woning ook uitgerust met vloerverwarming.

Afwerkingsbudgetten:
Keuken €15.000
Badkamer €7.500
Vloer €50/m²
Wandtegels (15m² voorzien) €50/m²
Plinten €7,5/lm
Binnendeuren €500/stuk
Trapafwerking (basis trap zal in gegoten beton voorzien worden) €4.500 / trap
Prijzen incl. btw

Aankoop aan verlaagd btw-tarief van 6% (ipv 21%) mogelijk indien men aan de wettelijke voorwaarden voldoet. Geldig tot eind 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 495.000
Type
Villa
Bewoonbaar
222 m²
Grond
593 m²
Prijs/m²
€ 2.230

Ligging & buurt

Hortstraat Lot-2, 3520 Zonhoven

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zonhoven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten