Duinkerkelaan 19, 8660 De Panne
Duinkerkelaan 19 - 8660 De Panne - De Panne: Uniek handelspand in Art deco stijl gelegen in de historische Dumontwijk:
Het handelspand is gelegen in de Art Deco Residentie "LE SABLON". De perfecte locatie om er uw droomzaak te realiseren. Het pand bestaat uit een gelijkvloerse verdieping en is volledig onderkelderd. Het handelspand kan na een kleine opfrisbeurt onmiddellijk in gebruik worden genomen.
Het handelspand is ook aangeboden in verkoop. Een aankoop-huurcontract is dus zeker mogelijk.
Deze bestaat uit: Gelijkvloers: een ruim, lichtrijk en zeer zichtbare handelsruimte met open bar. Zeker een must indien u onmiddellijk een horecazaak wenst te starten. Kelderverdieping: Aparte toiletten, ruime ondergrondse keuken met dienstlift naar de handelszaak en 2 ruime kelders.
Troeven: Centraal gelegen en op een steenworp van het strand Beperkte gemeenschappelijke kosten Positief keuringsattest (elektriciteit) Unieke Art deco stijl
Prijs: €1575,00/maand
Bent u op zoek naar een uniek handelspand in het centrum van De Panne Dan is dit waar u naar zoekt ! Twijfel dus zeker niet om contact op te nemen en een afspraak in te plannen !
Era Servimo De Panne 058/22.41.70
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Duinkerkelaan 19, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 09/09/2024 | |
| 11/01/2024 | |
| 11/12/2023 | |
| 22/12/2022 | |
| 11/10/2022 |
Ligging & buurt
Duinkerkelaan 19, 8660 De Panne
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
Marktcijfers in De Panne
Vergelijkbare panden te huur in De Panne
Recent verhuurd in De Panne
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken