Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Amanduslaan 2, 8730 Beernem

Huis Verhuurd in Beernem
73 m² wonen
2 slaapkamers
Prijs op aanvraag

Sint-Amanduslaan 2 - 8730 Beernem - Nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers, 2 terrassen en ondergrondse autostaanplaats op gunstige ligging te Beernem.

Zeer kwalitatief afgewerkt energiezuinig nieuwbouwappartement op gunstige centrale ligging (op wandelafstand van bakker, winkel, school, station) én met vlotte verbinding (op- en afrit van autostrade binnen 500m).

Bij het binnenkomen van het appartement is de huiselijke en stijlvolle afwerking en inrichting wat meteen in het oog springt. De ruime living beschikt bovendien over op maat gemaakte kasten en is verbonden aan de open keuken. De keuken is ingericht met de meest kwaliteitsvolle toestellen die zorgen voor het nodige hedendaagse comfort: vaatwasmachine, microgolf, oven, keramische kookplaat, ingebouwde dampkap en gootsteen. Het kookeiland biedt dan weer extra kastruimte.
Dichtst bij de keuken is een berging voorzien, waar ook de wasmachine en/of droogkast kunnen aangesloten worden en waar nog voldoende ruimte is voor extra stockage. Vervolgens de badkamer, die voorzien is van ruime inloopdouche, lavabo ... en chauffage waar ook de handdoeken gemakkelijk kunnen drogen.
Verder nog 2 slaapkamers, beide met een raamdeur naar het achtergelegen terras.
Achteraan bevindt zich een oostgericht terras (15 m2), waar men in de ochtendzon kan wakker worden.
Vooraan is nog een westgericht tuintje voorzien om te genieten van de ondergaande zon.
Tot slot is in de verhuurprijs nog een ondergrondse staanplaats inbegrepen.

Appartement ondergrondse staanplaats: 800 euro/maand
Syndic: 50 euro/maand

Het appartement is volledig geschilderd bij intrede en dus meteen instapklaar op 01/01/2023.
EPC is in opmaak. Lees meer Verberg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Huis
Bewoonbaar
73 m²
Bouwjaar
2020

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/12/2020 Vastgoed Wanneyn €675

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Amanduslaan 2, 8730 Beernem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sint-Amanduslaan 2, 8730 Beernem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beernem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten