Hoolst 80 - 2490 Balen - Knappe, eigentijdse en degelijk afgewerkte HOB nieuwbouwwoning met 3 slaapkamers
Ligging: Gunstig gelegen op een doorgaande weg nabij Mol en Geel met vlotte bereikbaarheid naar de autostrade. Vlakbij het kanaal en mooie groene wandel- en fietswegen.
Beschrijving: Inkomhal, toilet en vestiaire ruimte, woonkamer met open keuken, wasplaats/berging, 3 slaapkamers en badkamer. Terras, carport en volledig omheind.
Omschrijving:
Deze knappe HOB nieuwbouwwoning werd opgetrokken in houtskeletbouw met een strakke gevelbekleding van grafiet en steenstrips wat een uniek uitzicht geeft. Zij werd zeer degelijk afgewerkt met vloerverwarming die tevens als koeling kan dienen.Verwarming via de lucht/water warmtepomp en ontzettend zuinig in verbruik. Volledig ingericht met led verlichting, overdekt terras, omheining enz. Instapklaar!
Zij bestaat uit een ruime inkomhal voorzien van ingemaakte kasten met gastentoilet, een lichte en aangename woonkamer met open keuken en openslaande deuren naar het terras. Deze werd volledig ingericht met AEG toestellen en een gezellige ontbijthoek. Aansluitend hieraan de wasplaats/berging met achteringang naar het overdekte terras.
Boven treft met 3 ruime slaapkamers met TV en internet aansluiting en een luxe badkamer met inloopdouche, vrijstaand bad, toilet en dubbele wastafel.
Verder een grote carport dewelke tevens voorzien werd van verlichting en buitenkraantje en een mooie oprit waar nog een 2 tal wagens kunnen staan.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/08/2021 |
Ligging & buurt
Hoolst 80, 2490 Balen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Balen.
Marktcijfers in Balen
Vergelijkbare panden te huur in Balen
Recent verhuurd in Balen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken