Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Myrna Mackstraat 9-002, 3020 Herent

Appartement Verhuurd in Herent
75 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€875

Myrna Mackstraat 9-002 - 3020 Herent - Prachtig nieuwbouw appartement te huur in het centrum van Herent.
Vlak bij het trein station ( Leuven - Brussel ) en op een boogscheut van de oprit van de autostrade.
Zeer vlotte bereikbaarheid voor winkels.

Het gelijkvloerse appartement is voorzien van een fijne afwerking. Er is een mooie leefruimte met zicht op een avond terras.
De afgewerkte keuken is voorzien van handige opbergruimte met apothekerkast en inbouwtoestellen ( inductie kookplaat, multi oven, frigo, wastafel en een afwasmachine )
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel en handdoeken chauffage.
Op de gang is de WC.
Er is een mooie slaapkamer en er is een mooie kleerkast besteld die net tussen de muur past.
Er is een staanplaats voor de wagen en nog een extra grote en hoge berging in de kelder.

De appartementen hebben zeer strenge milieu normen en hebben door hun lage E-peil een zuinig verbruik.

Beschikbaar na de schilderwerken vanaf half december. Het appartement zal deels voorzien worden van verlichting en gordijnen
Voorschot op maandelijkse lasten bedragen 45 euro. ( onderhoud verbruik gemeenschappelijke delen )

Interesse Contacteer ons via 0470 55 64 24 of info@immolivit.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 875
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 12

Ligging & buurt

Myrna Mackstraat 9-002, 3020 Herent

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Myrna Mackstraat 9-002, 3020 Herent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten