Guido Gezellestraat 21, 9340 Lede
Guido Gezellestraat 21 - 9340 Lede - Ben je op zoek naar een nog verder af te werken woning met tal van mogelijkheden in het centrum van Lede Dan is deze woning zeker een bezoek waard!
De reeds gerenoveerde badkamer, de vlotte bereikbaarheid en de korte afstand tot centrum/winkels/scholen zijn slechts enkele van de sterke punten.
Indeling:
Kelder: Droge kelder.
GLV: Via de inkomhal betreden we de woning, hier is reeds een ruimte voor een vestiaire te maken voorzien.
De inkomhal biedt toegang tot de leefruimte die in verbinding staat met de ingerichte keuken.
Via de leefruimte hebben we toegang tot een reeds gerenoveerd toilet & een luxueuze, gerenoveerde badkamer voorzien van een ligbad, een inloopdouche & een dubbele wastafel in meubel.
Verder hebben we een aangebouwde garage die eveneens toegang biedt tot de zonnige tuin.
Tot slot hebben we achterliggend nog een 2de toilet, een handige bergruimte voorzien van aansluiting voor een wasmachine/droogkast.
1steV: De bovenverdieping telt 3 ruime slaapkamers. Alle kamers zijn doorloopkamers, dit kan opgelost worden door een gang te creëren.
2deV: Ruime zolder te betreden via een vlizotrap.
Troeven:
- Hypermoderne, luxueuze badkamer
- Op wandelafstand van winkels, scholen, ...
- Mooie, zonnige tuin
- Ideaal renovatieproject als investering of opbrengsteigendom!
Wens je een afspraak voor bezoek Bel dan naar 09 310 77 07 of mail naar info@woonhoekvastgoed.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Guido Gezellestraat 21, 9340 Lede
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Guido Gezellestraat 21, 9340 Lede
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lede.
Marktcijfers in Lede
Vergelijkbare panden te koop in Lede
Recent verkocht in Lede
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.