Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pastoor Pitetlaan 39-2, 3130 Betekom

Appartement Verhuurd in Betekom
2 slaapkamers
1 badkamers
€750

Pastoor Pitetlaan 39-2 - 3130 Betekom - Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping (geen lift) en beschikt over een grote leefruimte. Naast de leefruimte is er de keuken. Aansluitend aan de leefruimte is er een zuidgericht terras.

De keuken is uitgerust met een kookplaat en een oven. Verder is er ook in het appartement een berging voorzien.

In de ruime badkamer is er een lavabo aanwezig met spiegelkast en een douche in bad. Naast de badkamer is er ook een apart toilet aanwezig.

Dit appartement beschikt over 2 slaapkamers. 1 master bedroom en 1 kinderkamer.

Bij dit appartement hoort ook een ondergrondse autostaanplaats met automatische garagepoort en een extra berging in de kelder met aansluiting voor het wasmachine en droogmachine.

extra informatie:

- zuidgericht terras
- onmiddellijk beschikbaar
- gemeenschappelijke kost van 100 euro
- EPC: 248 kwh/m2
- op dit moment nog een mazoutketel, maar deze zal in de toekomst vervangen worden door een gasaansluiting

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Appartement

Ligging & buurt

Pastoor Pitetlaan 39-2, 3130 Betekom

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pastoor Pitetlaan 39-2, 3130 Betekom Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Betekom.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten