Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Karel de Preterlei 1B, 2100 Deurne

Handelspand in Deurne
146 m² wonen
83 m² perceel
€295.000

Karel de Preterlei 1B - 2100 Deurne - Of je het concept nu integraal overneemt - inclusief allerlei bakkerstoestellen - of er iets nieuws opstart, de supercentrale locatie vlakbij het Te Boelaerpark krijg je er zo bij. Extra troef is de grote werkruimte van 44 m2, mezzanine met een opslagruimte van ruim 37 m2 en de grote etalage!
Vlakbij het ronde punt tussen de Ringbrug en het Te Boelaerpark, bevindt zich momenteel een bakkerij op het gelijkvloers. Door de grote ramen van de etalage - van wel 4,5 meter breed! - zie je hier meteen wat voor lekkers er die dag klaarligt… Maar evengoed zorgt de zonnewering ervoor dat het hier in de commerciële ruimte vooraan op temperatuur blijft. De bakkersmaterialen kunnen overgenomen worden zoals ze zijn – allerlei bakkerstoestellen, koelkasten, diepvriezen, inox werktafel en meer.
Massa’s plek om te koken & te stockeren De commerciële ruimte op een strakke ivoorkleurige tegel is ruim en licht, met een grote toog erin, schabben, en koelkasten. Via de brede gang wandel je naar achteren, waarbij je een apart toilet met lavabo passeert op een donkergrijze tegel, met rechts nog een aparte betegelde badkamer met douche en lavabo en een berging. In de gang zelf staan er nu enkele grote diepvriezers.
Achteraan bevindt zich een enorme werkplaats van wel 44 m2, op dezelfde ivoorkleurige tegel. Alle materialen, van inox spoelbak en werktafel, tot koelkasten, diepvriezen en handige schabben op wieltjes, kan je - indien gewenst - overnemen. Van hieruit vertrekt er nog een trap naar de bovengelegen mezzanine, een extra opslagruimte op een vloer van OSB-platen waar je nog heel wat spullen in kwijt kunt! Maar evengoed maak je er een hoekje van waar je even kunt uitblazen, alles kan nog.

Interesante locatie vlakbij Te Boelaerpark Je zit hier goed op de grens van Borgerhout met Deurne Zuid, dankzij de goede verbinding met de stad, en het Te Boelaerpark vlakbij - een prima picknickplek op wandelafstand. Bovendien zijn er heel wat scholen en bedrijven in de buurt, dus potentiële klanten genoeg die ’s middags en ’s avonds passeren! Bovendien heb je een velo-station op 100 meter va je deur én openbaar vervoer vlakbij.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 295.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
146 m²
Grond
83 m²
Prijs/m²
€ 2.021
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.702
Referentie
3BHAA3JWQEPI
Makelaar Code
10689
EPC Certificaat
20230216-000281-2277-KNR-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
30/05/2023 Immovasta €275.000
25/04/2023 Immovasta €295.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Karel de Preterlei 1B, 2100 Deurne

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten