Kaart
Avenue des Rogations 89, 1200 Woluwe-Saint-Lambert
Avenue des Rogations 89 - 1200 Woluwe-Saint-Lambert - Gelegen niet ver van de Europese instellingen, in de directe omgeving van de metro Mérode, trams en andere buslijnen, alle winkels (rue des TONGRES), scholen, ziekenhuizen, restaurants enz., Mooi HUIS met mooie tuin op het zuiden, gelegen in een zeer rustige en gewilde omgeving, inclusief 1 appartement in de semi-kelder met uitzicht op de tuin die kan worden gebruikt als logeerkamer; op de begane grond: woonkamer met open haard, eetkamer, ingerichte keuken; op de eerste verdieping: kantoor, slaapkamer met kleedkamer en badkamer; 2e: 2 slaapkamers, een met mezzanine, met doucheruimte.
Beschikbaar 1 september 2020 (en misschien al 15 augustus)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Woluwe-Saint-Lambert.