Leopoldplein 31-Bus-1, 2500 Lier
Leopoldplein 31-Bus-1 - 2500 Lier - Ben je liefhebber van karakter en charme Dan is dit appartement wat je zoekt! Dit appartement bevindt zich op een centrale ligging in Lier met tal van voorzieningen en openbaar vervoer op wandelafstand. Op enkele minuten ben je in de stad, verschillende parken liggen op wandelafstand en ook tal van winkels vind je terug in de nabije omgeving. Op de gelijkvloerse verdieping kom je het appartement binnen. Door de grote ramen, hoge plafonds, authentieke details en open ruimtes, krijg je bij het binnenkomen van de leefruimte meteen een herenhuis gevoel. Aan de achterzijde van de leefruimte bevindt zich een eerste kamer die gebruikt kan worden als bureau/hobbyruimte/tweede slaapkamer. Via de trap kan je naar de benedenverdieping, van hieruit heb je toegang tot de zonnige koer. Verder heb je de volledig uitgeruste keuken met een gezellig keukeneiland. Aansluitend bevindt er zich een praktische berging met aansluitingen voor was/droogmachine. Tot slot is er achteraan de ruime slaapkamer met badkamer, voorzien van een douche, toilet en dubbele wastafel. Zeer ruim appartement Gezellige koer Authentieke elementen
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopoldplein 31-Bus-1, 2500 Lier
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopoldplein 31-Bus-1, 2500 Lier
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.
Marktcijfers in Lier
Vergelijkbare panden te huur in Lier
Recent verhuurd in Lier
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken