Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Veldstraat 217, 9890 Asper

Garage in Asper
234 m² wonen
673 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€379.000

Veldstraat 217 - 9890 Asper - Goed gelegen, degelijke Open Bebouwing. Technisch degelijke woning ("kloek gezet"). Zeer ruim met veel mogelijkheden voor zowel wonen als werken.
Mits enige opfrissing maak je er een pareltje van.

Bij het binnenwandelen kom je in de stijlvolle inkom en vervolgens in de lichtrijke leefruimte, de praktische keuken met een aanpalende berging en een handige wasplaats. Daarnaast vind je op het gelijkvloers een eerste slaapkamer of mogelijkse bureauruimte, de badkamer, een apart toilet en de tweede slaapkamer.
Op de eerste verdieping vind je de derde, zeer ruime slaapkamer én een zolder (met mogelijkheid tot een vierde slaapkamer of hobbyruimte').

Buiten is er een mooie tuin, zowel een overdekt als een niet overdekt terras, garage met elektrische poort.
Rolluiken zijn elektrisch in de leefruimte.
Verwarming op stookolie; living en keuken is bijkomend voorzien van accumulatieverwarming.

Ligging is eveneens top : in het landelijke Asper én goeie ontsluiting via de N60.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 379.000
Type
Garage
Bewoonbaar
234 m²
Grond
673 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 1.620
Aanvullende details
Referentie
K56T5VP0BFB7
Makelaar Code
TK/2096
EPC Certificaat
20230502-0002871121-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
30/11/2023 Van Der Schueren Vastgoed €360.000
16/11/2023 Van Der Schueren Vastgoed €360.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Veldstraat 217, 9890 Asper

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Asper.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten