Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Arthur Scheirisstraat 16, 9620 Zottegem

Kantoor Verhuurd in Zottegem
€950

Arthur Scheirisstraat 16 - 9620 Zottegem - Op zoek naar een handelsruimte met goede visibiliteit of naar een kantoorruimte Dan is dit zeker iets voor u! Indeling als volgt: inkom met 2 aparte kantoren (verwijderbare/verplaatsbare panelen), een kitchenette en een apart toilet.Wenst u een bezoek Neem contact op met ons kantoor op het nr 09/328.49.45 of mail: info@vastgoed-liedec.beAfwerking:Kitchenette: meubel met dubbele spoeltafelAfwerking: alu ramen, db beglazing, verlichting.Aansluiting aardgas aanwezig.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 950
Type
Kantoor
Bouwjaar
1992
EPC
495 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
8O92H0M-GOXL
Makelaar Code
H-1268/23-TH
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

25/09/2024€165.000 / Vastgoed Liedec
15/11/2023€950 / Vastgoed Liedec
15/11/2023€129.000 / Vastgoed Liedec
22/02/2023€139.500 / Vastgoed Liedec
07/02/2008€144.900 / --

Ligging & buurt

Arthur Scheirisstraat 16, 9620 Zottegem

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zottegem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten