Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ilgatlaan 9, 3500 Hasselt

Kantoor Verhuurd in Hasselt
60 m² wonen
Prijs op aanvraag

Ilgatlaan 9 - 3500 Hasselt - Modern kantoorgebouw met een zeer hoogwaardige uitstraling en een grote buitenparking. Aan de achterzijde van het gebouw bevindt zich ook een gemeenschappelijke tuin en park, hetwelke toegankelijk is voor alle huurders van het gebouw.
Leeftijd gebouw
- Bestaand
- Gerenoveerd

Specifieke kenmerken
- De 1e verdieping kan worden opgedeeld in 75m² gemeenschappelijke ruimte, een privé kantoorruimte van 140m² en een privé kantoorruimte van 210m².
- Bij de kantoorruimte van 210m² zijn 5 parkeerplaatsen inbegrepen in de prijs. Er kunnen bijkomend 4 parkeerplaatsen gehuurd worden aan 40€/plaats/maand.
- Bij de kantoorruimte van 140m² zijn 3 parkeerplaatsen inbegrepen in de prijs. Er kunnen bijkomend 3 parkeerplaatsen gehuurd worden aan 40€/plaats/maand.
- Het gelijkvloers en de 1e verdieping zijn verbonden met een interne trap en afsluitbare deur. De ruimtes kunnen apart of samen gehuurd worden.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Kantoor
Bewoonbaar
60 m²

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/06/2021 Particulier €4.500
15/06/2021 Particulier €595

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ilgatlaan 9, 3500 Hasselt

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten