Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan Devischstraat 35, 8300 Knokke-Heist

Huis Verhuurd in Knokke-Heist
180 m² wonen
5 slaapkamers
3 badkamers
€1.995

Jan Devischstraat 35 - 8300 Knokke-Heist - Achter de aantrekkelijke façade van deze woning schuilen er uiterst lichtrijke en ruime kamers. De woning telt maar liefst vijf slaapkamers, drie badkamers, twee zonovergoten terrassen & een vakkundig aangelegde tuin. De indeling is als volgt: u betreedt de woning via de ruime inkomhal met gastentoilet, hiernaast is de garage met elektrische poort, een zonnige woonkamer, een ingerichte halfopen keuken met eetplaats, u vindt er ook een berging/wasplaats die de inkomhal met de keuken verbindt & als grote troef de zuidgerichte tuin met zonnig terras. Op het eerste verdiep zijn er drie slaapkamers, waarvan twee met een aansluitende badkamer & één slaapkamer met een zonneterras, verder vindt u op het eerste verdiep ook nog een douchekamer en apart toilet. Op de tweede verdieping zijn er nog twee slaapkamers, een opbergruimte waar zich ook de CV-ketel bevindt & een opbergzolder te bereiken via een uitschuifbare trapladder. Een echte TOPPER !

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.995
Type
Huis
Bewoonbaar
180 m²
Prijs/m²
€ 11
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

10/04/2024€1.995 / C21 Immo New Cnoc
06/10/2021€1.750 / C21 Immo New Cnoc

Ligging & buurt

Jan Devischstraat 35, 8300 Knokke-Heist

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan Devischstraat 35, 8300 Knokke-Heist Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten