Roverstraat 88 - 3511 Kuringen - Dit huis wordt te koop aangeboden via Pre-sale. Op 28/5 (16u-19u) kan je het huis op afspraak bezichtigen en een vast en onvoorwaardelijk bod doen. De vermelde prijs is een richtprijs. https://www.dewaele.com/nl/advies/pre-sale-voordelen-voor-de-koper
Ontdek deze instapklare woning met 3 (mogelijks 4) slaapkamers, volledig aangelegde tuin en energiebesparende technieken aan de stadsrand. Winkels, scholen, uitvalswegen en autosnelweg zijn vlot bereikbaar! De prachtige Abdij Herkenrode ligt quasi in je achtertuin! Kortom een pareltje met stijlvolle architectuur en tuin met verrassende hoeken!
INDELING
- inkomhal met tuinkamer
- opengewerkte leefruimte met vide en grote raampartijen
- aparte leeshoek/speelruimte/slaapkamer
- aparte slaapkamer/bureau
- grote keuken met bijkeuken
- bergkelder
- wasplaats
- 2 slaapkamers (1e verd.)
- badkame: douche, dubbele lavabo, ligbad en toilet
- garage met zolder (nu bureau)
- carport tuinberging
- zonneterrassen
- aangelegde tuin met hoge hagen (privacy!)
TROEVEN
ruime leefruimten: veel lichtinval, grote ramen, vide
zonnepanelen (2011, 30st, 5550 Wp, groenstroomcertificaten),
thuisbatterij (2021, 9 kWh)
regenwaterput (5000l) en waterverzachter
laadpaal (7 kWh),
airco en shutters (slaapkamers)
automatische toegangspoort
ontwerp: arch. Ludo Schouterden
BEKNOPT
bouwjaar: 1997
KI: 1375
EPC-score: 166 kWh/m² (B label)
CV met gascondensatie ketel ('21), vloerverwarming en radiatoren.
Documenten Filmpje: www.dewaele.com
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.