Bornstraat 69, 8800 Roeselare
Bornstraat 69 - 8800 Roeselare - IN OPTIE!
Deze alleenstaande woning (op 3.377m²!) vinden we langs de Bornstraat, centraal gelegen tussen Roeselare en Rumbeke, een voedingswinkel aan de overkant en het Sterrebos op wandelafstand.
Een echte woontopper voor wie groene vingers heeft, gezien de impressionante diepe tuin.
De woning werd gebouwd in '94 en is voorzien van volgende ruimtes:
inkomhal met vestiaire - gastentoilet - woonkamer - bureau (of speelruimte) - aparte keuken met toestellen - ruime berging - grote garage met ruime voor 2 auto's alsook toegang tot de opbergzolder - nachthal met toegang tot 3 gelijke (kinder)slaapkamers, 1 grote slaapkamer en gezellige badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel.
Deze woonst beschikt over een groot (deels overdekt) terras met mooi zicht op de hele diepe zuid gerichte tuin. Een periodiek onderhoud van de aanwezige struiken en indrukwekkende bomen is een must. Naast de huurprijs wordt een maandelijkse bijdrage gevraagd voor het nodige snoeiwerk (verder te bespreken met verhuurder).
Een ideale woonst voor ... wie een groene omgeving apprecieert!
Meer info: sarah@futurimmo.be Lees meer Verberg
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bornstraat 69, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Bornstraat 69, 8800 Roeselare
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
Marktcijfers in Roeselare
Vergelijkbare panden te huur in Roeselare
Recent verhuurd in Roeselare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken