Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Diestsestraat 138-102, 3000 Leuven

Appartement Verhuurd in Leuven
50 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€775

Diestsestraat 138-102 - 3000 Leuven - Bent u op zoek naar een 1 slaapkamer appartement gelegen in het centrum van Leuven en vlakbij het treinstation Dan is een bezoek zeker de moeite waard!

Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en beschikt over een mooie leefruimte met open keuken ingericht met kookplaat, koelkast met vriesvak, microgolfoven en dampkap.
De badkamer is uitgerust met een wasmeubel, douche en toilet. Naast de badkamer is er een berging met de mogelijkheid tot het aansluiten van een wasmachine.
De slaapkamer beschikt over een ingebouwde dressing.

Het appartementsgebouw beschikt over een lift en ondergrondse garage waar ook een autostaanplaats beschikbaar is voor EUR 75,-/maand.

De huurprijs bedraagt €775 € 50 provisie voor gemeenschappelijke kosten. Alle nutsvoorzieningen zijn voor eigen rekening.  Het appartement is beschikbaar vanaf 15/09 en wordt verhuurd als hoofdverblijfplaats. Graag een bezichtiging ter plaatse Plan dan nu zelf je afspraak in via onze online agenda 'bezoekmoment kiezen' of contacteer ons via het nummer 016 23 90 81. Wij zijn elke weekdag (behalve op woensdagen) telefonisch bereikbaar tussen 10u en 13u.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 775
Type
Appartement
Bewoonbaar
50 m²
Bouwjaar
2003
Prijs/m²
€ 16

Ligging & buurt

Diestsestraat 138-102, 3000 Leuven

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Diestsestraat 138-102, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten