Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Posthoflei 1-5, 2000 Antwerpen

Kantoor Verhuurd in Antwerpen
768 m² wonen
€9.280

Posthoflei 1-5 - 2000 Antwerpen - Het betreft een standingvol kantoorgebouw in de stationsomgeving van Berchem

Het kantoorgebouw is gelegen aan de Posthoflei, over het station van Berchem.

De kantoren hebben een moderne uitstraling zijn uitgerust met eigentijdse voorzieningen die cruciaal zijn voor een productieve werkomgeving. De kantoorverdiepingen zijn lichtrijk en flexibel in te delen naar eigen behoefte en genieten voldoende natuurlijke lichtinval.

Oppervlakte beschikbaar van 768 m² op de 2e verdieping.

Huurprijs: 145 €/m²/jaar
Algemene kosten: ca. 40 €/m²/jaar
Onroerende voorheffing: ca. 16 €/m²/jaar

Parkeermogelijkheden:
- Parkeerplaats buiten: 950 €/plaats/jaar
- Parkeerplaats binnen: 1.250 €/plaats/jaar

Als u geïnteresseerd bent in het huren van een kantoor in de stationsomgeving van Berchem, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen voor verdere informatie of om een bezoek ter plaatse in te plannen. Ons team van ervaren vastgoedspecialisten staat klaar om u te helpen bij het vinden van de perfecte ruimte voor uw bedrijf.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 9.280
Type
Kantoor
Bewoonbaar
768 m²
Prijs/m²
€ 12

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/09/2024 EPMC €9.280

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Posthoflei 1-5, 2000 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten