Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koninklijke Baan 258-0301, 8670 Koksijde

Appartement in Koksijde
90 m² wonen
€345.000

Koninklijke Baan 258-0301 - 8670 Koksijde - Moderne penthouse te koop in Koksijde!
Optie tot aankopen garage in de residentie!
incl. kelder!

Prachtig penthouse te koop in Koksijde-Bad, nabij Ster der Zee! Dit recent gebouwde appartement (2011) beschikt over 2 ruime slaapkamers, een lichte en ruime living, en een volledig zongericht terras waar u volop kunt genieten van de zon. Gelegen in een moderne residentie met de optie om een garage bij aan te kopen. Ideale locatie op wandelafstand van het strand en winkels. Perfect voor wie op zoek is naar luxe en comfort aan de Belgische kust!

Troeven :
Meer informatie Contacteer ons op 058 51 23 23 of op servimo@era.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 345.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Bouwjaar
2011
Prijs/m²
€ 3.833
EPC
337 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
YK3TVJ0-GQGB
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Koninklijke Baan 258-0301, 8670 Koksijde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koninklijke Baan 258-0301, 8670 Koksijde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten