Kaart
Seringenlaan 21, 1070 Anderlecht
Seringenlaan 21 - 1070 Anderlecht - Bekijk het 360° virtuele bezoek op www.living-stone.be en vraag er je bezoek aan.
Gemeubeld appartement met 2 kamers te Erasmus Gardens.
Gelegen op de 2e verdieping - lift aanwezig.
Dit gemeubelde appartement omvat een inkomhal met ingebouwde vestiairekast, een lichtrijke woonkamer met een open geïnstalleerde keuken, 2 slaapkamers die beiden beschikken over een douchekamer, 2 toiletten, een berging/wasplaats en een privatieve kelder.
Autostaanplaats verplicht bij te huren aan €100/maand.
Het appartement is voorzien van alle meubilair, tevens wasmachine en droogkast die ter beschikking is.
Centraal gelegen, nabij invalswegen en autosnelwegen.
EPC A
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Seringenlaan 21, 1070 Anderlecht
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/10/2024 | |
| 27/09/2024 |
Ligging & buurt
Seringenlaan 21, 1070 Anderlecht
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Anderlecht.
Marktcijfers in Anderlecht
Vergelijkbare panden te huur in Anderlecht
Recent verhuurd in Anderlecht
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken