Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Prinsesstraat 53, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.950

Prinsesstraat 53 - 2000 Antwerpen - - Kijkdag op Zaterdag 23 Augustus 2025 -

Ben je op zoek naar een comfortabele bemeubelde woning in de Universiteitsbuurt van Antwerpen (2000) Zoek niet verder! Dit charmante gerenoveerd huurhuis met 3 slaapkamers is beschikbaar vanaf 23 Augustus 2025.

Kenmerken:
- 3 slaapkamers voor optimaal comfort en privacy (alle meubels op de foto's blijven staan). Elke slaapkamer is voorzien van een lavabo (niet op de foto's).
- Gezellige woonkamer om te ontspannen na een lange studie- of werkdag (andere meubels dan op de foto worden voorzien)
- Nieuwe badkamer
- Keuken met moderne apparatuur en voldoende opbergruimte
- Bemeubeld eetkamer (niet op de foto's)

Gunstig gelegen in het hart van Antwerpen, met gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer, winkels, campus en andere voorzieningen.

Dit huis biedt de ideale omgeving voor zowel studenten als werkende professionals en zal snel worden verhuurd!

Andere bezoektijden mogelijk te bespreken via email.

Prijs: 1950€ per maand (= 650€ per kamer) 210€ voor Aardgas/Elec/Water (= 70€ per inwoner als forfait)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.950
Type
Huis
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

11/07/2025€1.950 / Particulier
27/09/2022€265.000 / Immo De Laet
07/02/2008€224.500 / --

Ligging & buurt

Prinsesstraat 53, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Prinsesstraat 53, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten