Oever 2, 2500 Lier
Oever 2 - 2500 Lier - Een uniek investeringseigendom aangeboden met zicht op zowel de Sint-Gummaruskerk, de Mosdijk en het spuihuis. Kortom een pand gelegen op een toplocatie in Lier. Het pand dat je in vastgoedportefeuille hebben wil.
Verdeeld over 4 bouwlagen:
- gelijkvloerse garages/bergingen
- -3 indentieke appartmenten van 70m2
- -3 gunstige EPC’s (B)
- -3 conformiteitsattesten
- -aanwezige lift (gekeurd)
- -warmtepompen / geen gas aanwezig
Het pand is goed isoleerd en gelegen op de hoek met De Heyderstraat & Oever. Dit zorgt voor veel licht en een aangename leefplek.
Ben je op zoek naar een solide investering of eerder op zoek naar een appartement om te wonen en de overige appartementen te verhuren.
Geen zin in onnodige kosten- Geen zin in syndicuskosten-
Plan snel een afspraak in via mail.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Oever 2, 2500 Lier
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 28/03/2026 |
Ligging & buurt
Oever 2, 2500 Lier
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.
Marktcijfers in Lier
Vergelijkbare panden te koop in Lier
Recent verkocht in Lier
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop