Blokkestraat 7, 8530 Harelbeke
Blokkestraat 7 - 8530 Harelbeke - Magazijnen van 13.100 tot 32.000 m² met optioneel verhard terrein van 2.100 tot 40.350 m² op een toplocatie.
Het magazijn beschikt over een vrije hoogte tot 13,5 m en talrijke gelijkvloerse, automatische sectionale poorten, en is verder uitgerust met lichtstraten, verlichting en een hoge stroomvoorziening. De site biedt ruime manoeuvreerruimte en een hoge draagkracht, en is daardoor geschikt voor logistieke en productieactiviteiten.
Het pand is gelegen in industriezone ‘De Blokken’ in Harelbeke en heeft via vrachtwagenvriendelijke verbindingswegen een vlotte aansluiting op de oprit E17 Kortrijk-Oost op slechts 3 km. Via de E17 is er een uitstekende verbinding naar Frankrijk, Gent, Brugge en Antwerpen. Het kanaal Bossuit-Kortrijk bevindt zich op korte afstand van de site.
Verdieping Unit Type Oppervlakte Beschikbaarheid
Gelijkvloers Unit 1 Magazijn 13100 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Kantoor 700 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Unit 2 Magazijn 18900 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Verhard terrein 40350 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Unit 1 Magazijn 13100 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Kantoor 700 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Unit 2 Magazijn 18900 m² Onmiddellijk
Gelijkvloers Verhard terrein 40350 m² Onmiddellijk
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Blokkestraat 7, 8530 Harelbeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 15/06/2023 |
Ligging & buurt
Blokkestraat 7, 8530 Harelbeke
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Harelbeke.
Marktcijfers in Harelbeke
Recent verhuurd in Harelbeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken