Karel de Preterlei 56-Bus-1, 2140 Borgerhout
Karel de Preterlei 56-Bus-1 - 2140 Borgerhout - Dit appartement is gelegen op de eerste verdieping van een klein gebouw. Het hele appartement werd gerenoveerd. Je komt binnen via een inkomhal, met aan de linkerzijde een apart toilet met handenwasser. Aan de voorzijde van het gebouw ligt één slaapkamer. Rechts van de inkomhal kom je de woonkamer binnen. Door de grote ramen aan de voorzijde heb je hier veel natuurlijke lichtinval. De open keuken is uitgerust met alle nodige toestellen.Achteraan ligt een tweede slaapkamer en een badkamer met wastafel en douche. Bij het appartement hoort een individuele kelder én een leuk terras op het gelijkvloers van 16m²! Extra's: Topligging recht tegenover Boelaerpark! Volledig gerenoveerde appartementen Individuele verwarming Mogelijkheid om garage bij te huren aan 75 euro 15 euro kosten
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Karel de Preterlei 56-Bus-1, 2140 Borgerhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Karel de Preterlei 56-Bus-1, 2140 Borgerhout
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.
Marktcijfers in Borgerhout
Vergelijkbare panden te huur in Borgerhout
Recent verhuurd in Borgerhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.